Zespół Regionalnych Dyrektorów Sprzedaży
zaprasza do współpracy.

Skontaktuj się z nami

Jak wspieramy Partnerów
w codziennej pracy?

Stawiamy przede wszystkim na drugiego człowieka. Nie zawsze tabelki i liczby są najważniejsze. Dlatego też zespół doświadczonych Regionalnych Dyrektorów Sprzedaży jest zawsze w terenie, blisko Ciebie, zapewniając Ci swoją wiedzę i merytoryczne wsparcie. Natomiast w Centrali znajdziesz 3 zespoły, takie jak Biuro Wsparcia Agenta, Biuro Ubezpieczeń Korporacyjnych i Biuro Ubezpieczeń na Życie, w ramach których możesz liczyć na pomoc m.in. w procesie doboru odpowiedniego produktu, skompletowaniu niezbędnych dokumentów czy obsłudze systemów.

Jakie narzędzia udostępniamy?

Dzięki porównywarce HIPERIO szybko porównasz oferty ubezpieczeń i wybierzesz optymalną opcję dla klienta.

System Agent21 ułatwi Ci komunikację z klientami oraz sprawi, że analiza i zarządzanie biznesem będą prostsze.

Na portalu chronie.pl za pomocą linków afiliacyjnych możesz zyskać pasywny dochód ze sprzedaży ubezpieczeń online.

Jak wspieramy Partnerów w rozwoju?

Dział Rozwoju i Szkoleń dba o aktualną ofertę szkoleń dostosowanych do realiów rynkowych. Zapewniamy Ci także dostęp do licznych programów:  

Szkolimy każdego od podstaw i przygotowujemy do pracy w naszej branży,

Rozwijamy kompetencje sprzedażowe i biznesowe, które mają realne przełożenie na wyniki.

Pomagamy w promocji i budowaniu silnej marki osobistej i wspieramy Cię w zdobyciu przewagi rynkowej.

Co o nas mówią nasi Partnerzy?

Z Grupą ASF pracuję już od wielu lat. Jest to współpraca oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu – przynosi wymierne korzyści dla obu stron. Dołączenie do sieci franczyzowej DobryAgent.pl sprawiło, że mam poczucie bycia częścią czegoś większego. Ponadto zawsze mogę liczyć na kompetentne wsparcie i pomoc w załatwieniu nawet najtrudniejszych spraw. Wiem, że to, co najlepsze jest dopiero przed nami.

Anna Wąsowska-Mroczek

Jako agenci często cierpimy na „syndrom samotnego wilka”, ale nawet samotny wilk potrzebuje czasem pobiegać w stadzie. Decyzja o nawiązaniu współpracy z Grupą ASF nie była łatwa do podjęcia – przekonały mnie korzyści, które mi obiecywano. Z perspektywy czasu wiem, że nie były to puste słowa - zawsze mogę liczyć na wsparcie i pomoc kompetentnych ludzi.

Agnieszka Tomaszewska

Lata pracy sprawiają, że można wpaść w pewne pułapki myślenia i przez to spocząć na przysłowiowych laurach… Bo przecież już wszystko wiem… Branża ubezpieczeniowa wciąż się jednak zmienia. Współpracując z Grupą ASF zyskałem dostęp do profesjonalnych szkoleń, dzięki którym mogę cały czas aktualizować swoją wiedzę i podnosić swoje kompetencje. A w razie potrzeby zawsze mogę liczyć na przedzielonego mi Regionalnego Dyrektora Sprzedaży oraz Biuro Wsparcia Agenta.

Dariusz Balcerek

Pomoc techniczna i merytoryczna Biura Wsparcia Agenta? Jest. Pomoc i cenne rady od Dyrektorów Regionalnych? Są. Miła atmosfera i partnerskie relacje? Są. Dołączając do Grupy ASF to wszystko dostaniesz w pakiecie. A do tego jeszcze atrakcyjne akcje promocyjne, dzięki którym codzienna praca agenta staje się jeszcze ciekawsza i bardziej satysfakcjonująca. Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy z Grupą ASF, nie wahaj się – daj im i sobie szansę.

Paweł Pieńkowski

Długo się zastanawiałem nad tym, czy nawiązać współpracę z Grupą ASF. Biorąc pod uwagę zakres wsparcia, jakie od nich otrzymałem, mogę jednoznacznie stwierdzić: to była bardzo dobra decyzja. Mam świetnie prosperujące biuro, zyskałem dostęp do szkoleń branżowych i zawsze mogę polegać na pracownikach Grupy ASF.

Marcin Kołodziejczyk

Można latami tkwić w tym samym miejscu lub rozwijać swój biznes bardzo powoli. Można też znacznie przyspieszyć tempo rozwoju. Długo pracowałam jako agent wyłączny dla jednego z Towarzystw Ubezpieczeniowych. W końcu zdecydowałam się nawiązać współpracę z Grupą ASF i otworzyć nowy lokal w ramach projektu DobryAgent.pl – to była bardzo dobra decyzja.

Joanna Piątkowska

Jak rozpocząć współpracę?

Wypełnij i wyślij
formularz kontaktowy

Prześlemy Ci wszystkie
szczegóły, a Twój
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
umówi się z Tobą na spotkanie

Uzgodnisz warunki
współpracy z Twoim
Regionalnym Dyrektorem Sprzedaży

Załatwimy wszystkie
formalności
i podpiszemy umowę

Przeszkolimy Cię
i zaoferujemy wsparcie
Regionalnego Dyrektora Sprzedaży

Będziesz mógł działać
i zarabiać razem
z nami!

Skontaktuj się z nami

  Zaufali nam

  ERGO Hestia, ASF Premium
  MTU, ASF Premium
  You Can Drive, ASF Premium
  Generali, ASF Premium
  Proama, ASF Premium
  Wiener, ASF Premium
  Warta, ASF Premium
  HDI, ASF Premium
  PZU, ASF Premium
  Allianz, ASF Premium
  InterRisk, ASF Premium,
  Link4, ASF Premium
  TUZ, ASF Premium
  Compensa, ASF Premium
  Uniqa, ASF Premium
  Balcia, ASF Premium
  AVIVA, ASF Premium
  Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, ASF Premium
  InterRisk, ASF Premium
  Open Life, ASF Premium
  Signal Iduan, ASF Premium