Kredyt Konsolidacyjny

 

Kredyt konsolidacyjny to dla wielu osób znaczne ułatwienie w spłacaniu wszystkich zobowiązań. Po co płacić kilka lub kilkanaście różnych rat, jeśli można płacić jedną? Jednak znalezienie odpowiedniego kredytu konsolidacyjnego na własną rękę, bez odpowiedniej wiedzy, dla osoby nie zajmującej się tym na co dzień, może wydawać się bardzo trudne.

Dlatego, aby ułatwić Ci decyzję, porównamy oferty wielu banków i dopasujemy warunki kredytu do Twoich oczekiwań. Naszym głównym celem, jest obniżenie wysokości Twoich miesięcznych kosztów.

Przygotujemy taką ofertę, aby wysokość płaconej raty była niższa niż suma dotychczasowych zobowiązań. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na inne cele.

 • Gotówka nawet
  do 300 000 zł
 • Jedna
  lżejsza rata
 • Okres kredytowania
  do 144 m-cy
 • Porównanie oferty
  wielu banków w jednym miejscu
 • Wstępna decyzja
  w kilka minut
 • Dodatkowe środki
  na dowolny cel

Czy warto wziąć kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny opłaca się w momencie, gdy koszty przedterminowej spłaty zaciągniętych wcześniej zobowiązań nie przewyższają korzyści płynących ze zrealizowania takiej operacji.

Na pewno warto go przynajmniej rozważyć, jeśli bank oferuje Ci warunki korzystniejsze niż dotychczasowy kredytodawca. Dzięki temu możesz płacić jedną ratę zamiast kilku różnych.

Inne kredyty w naszej ofercie

FAQ

Kredyt konsolidacyjny polega na zsumowaniu wszystkich dotychczasowych zobowiązań w jedno. Zaciągając kredyt konsolidacyjny w danym banku, podpisujesz z nim umowę, w ramach której on spłaca wszystkie Twoje zobowiązania, a Ty rozliczasz się tylko z tym jednym kredytodawcą.

Nie płacisz wtedy kilku różnych rat, lecz jedną, co z ekonomicznego punktu widzenia jest dla Ciebie znacznie korzystniejsze. Dzięki konsolidacji możesz zmniejszyć swoje miesięczne zobowiązania o nawet 30%.

W tej kwestii na pewno duże znaczenie ma dotychczasowa regularna spłata wcześniejszych rat. Jeśli ktoś spóźnia się z uregulowaniem zobowiązań względem kredytodawcy co najmniej 30 dni, dane Klienta trafiają do Biura Informacji Kredytowej i widnieją w historii danej osoby.

Konsolidacji podlegają takie rodzaje zobowiązań jak kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty ratalne oraz kredyty samochodowe.